Pomagamy firmom znaleźć motywację
do zmian i utrwalić dobre nawyki.

Aktualności

Warsztaty dla Polskiej Izby Spedycji i Logistyki

Już we wrześniu zaczynamy cykl warsztatów organizowanych dla Polskiej Izby Spedycji i Logistyki. Podczas trzech niezależnych spotkań będziemy mówili o istotnych dla branży tematach – jak prawidłowo monitorować efekty sprzedaży, jak zbudować silną markę i wyróżnić się na rynku oraz jak motywować i utrzymać najlepszych ludzi w dobie rynku pracownika. A to wszystko ze szczególnym uwzględnieniem specyficznych uwarunkowań branży TSL.

Terminy i tematy naszych warsztatów to:

12.09.2017 Wykorzystanie wskaźników i analiz w zarządzaniu sprzedażą na rynku TSL.

21.09.2017 Na początku jest marka, czyli powrót do podstaw. Jak zbudować silną markę w branży TSL?

3.10.2017 Jak w dobie rynku pracownika motywować i utrzymać najlepszych.

Więcej szczegółów na stronie Polskiej Izby Spedycji i Logistyki w dziale Szkolenia: http://pisil.pl/szkolenia-pisil/

Warsztat: Zarządzanie Czasem (26.06.2017)

Jak zwiększyć swoją efektywność w pracy i zachować dobre samopoczucie? Zapraszamy na Warsztat Rozwojowo-Szkoleniowy!

To warsztat, który daje praktyczną wiedzę na temat metod zarządzania czasem w sytuacjach zawodowych. Dzięki zastosowaniu narzędzi z dziedziny coachingu grupowego oraz interaktywnej formule warsztatu uczestnik może wypracować własny efektywny model zarządzania swoim czasem, a więc zwiększyć efektywność w pracy, a zarazem utrzymać lub wręcz poprawić równowagę życia zawodowego i osobistego oraz rozwinąć dobre samopoczucie i zadowolenie z tego, co robi.

 

Dla kogo przeznaczony jest Warsztat? Z pewnością wyniesiesz korzyść z Warsztatu, jeśli:

– odczuwasz presję czasu i masz poczucie, że nie radzisz sobie z natłokiem obowiązków i zadań;

– jesteś zmęczony pracą, zdezorientowany i zadajesz sobie pytanie „co jest najważniejsze, a z czego mogę zrezygnować?”;

– odnosisz wrażenie, że przez nadmiar pracy cierpi Twoje życie osobiste i rodzinne;

– chcesz zwiększyć swoją efektywność zawodową, nie tracąc przy tym komfortu psychicznego;

– chcesz w zdrowy, asertywny sposób kształtować swoje dobre samopoczucie w pracy.

Warsztat jest przydatny dla menedżerów wszystkich szczebli oraz specjalistów z różnych dziedzin, niezależnie od branży i wykonywanego zawodu.

Jesteśmy sponsorem VII edycji Morfologii Sprzedaży

Starając się wspierać wartościowe inicjatywy branżowe, zostaliśmy sponsorem VII Konferencji Menedżerów Sprzedaży Morfologia Sprzedaży!

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na majową edycję Morfologii, która poświęcona będzie turkusowym organizacjom. Czym są turkusowe organizacje? Czy może istnieć i odnosić sukcesy rynkowe firma bez szefów? Jak w takiej firmie podejmowane są decyzje i wytyczane kierunki strategiczne? Skąd zespół czerpie motywację? Czy organizacje turkusowe to chwilowa moda, czy nadchodząca rewolucja? Te i inne tematy poruszone zostaną podczas najbliższej Morfologii Sprzedaży. Jak co roku, będzie ciekawie, merytorycznie i z pewnością inspirująco.

Konferencja odbędzie 24 maja w Gdańsku, a jej organizatorem jest Cetus Consulting, oferujący szkolenia sprzedażowe według metodologii Sandler’a – które również gorąco polecamy!. Więcej informacji o konferencji na stronie: www.morfologiasprzedazy.pl

Nowa strona internetowa

Z przyjemnością witamy na naszej nowej stronie internetowej! Co można na niej znaleźć? Przede wszystkim odpowiedź na pytania: w czym możemy pomóc firmom poszukującym możliwości wzrostu oraz dlaczego warto z nami pracować. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z nami – kim jesteśmy, co robimy dla naszych Klientów, jakimi wartościami się kierujemy. Będziemy też informować na bieżąco o wszelkich nowościach, organizowanych warsztatach, czy wydarzeniach, w których bierzemy udział. Zapraszamy do regularnych odwiedzin naszej strony!