Pomagamy firmom znaleźć motywację
do zmian i utrwalić dobre nawyki.

Aktualności

Współpraca z Wyższą Szkołą Administracji i Biznesu: otwieramy Studia Podyplomowe „Zarządzanie Sprzedażą w Przedsiębiorstwie”!

W doradztwie strategicznym jest niezmiernie ważne, aby dobrze rozumieć klientów i samemu być dobrze rozumianym. Aby zaś mieć wspólne zrozumienie najlepiej mieć wspólne doświadczenie. I choć dzielimy się nim w codziennej pracy, to dostrzegamy jeszcze jeden obszar, w którym możemy wesprzeć innych: wykształcenie. To dla nas naturalne – w naszym zespole jest wielu doktorów, doktorantów, wykładowców. Trafiamy na podatny grunt. Mamy szczęście działać w jednym z największych i najbardziej dynamicznych ośrodków akademickich w Polsce. To tu działa pierwsza niepubliczna uczelnia na Pomorzu – Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu, im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, uczelnia nowoczesna, wyznaczająca nowe standardy, w procesie kształcenia silnie nastawiona na łączenie teorii z praktyką.

To właśnie Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni obdarzyła nas zaufaniem i dzięki połączeniu sił i kompetencji uczelni oraz zespołu Lograd Doradztwo Strategiczne wspólnie mamy przyjemność ogłosić otwarcie nowego kierunku, realizowanego pod patronatem Lograd – to Studia Podyplomowe WSAiB „Zarządzanie Sprzedażą w Przedsiębiorstwie”.

Tego, z czym właśnie wchodzimy, brakowało dotąd w ofercie trójmiejskich uczelni. Podyplomowe studia „Zarządzanie Sprzedażą w Przedsiębiorstwie” przygotuje słuchaczy do funkcji sprawnego lidera tego obszaru – w roli dyrektora lub menadżera w taki sposób, by posiadali szeroką, interdyscyplinarną wiedzę, umożliwiającą im nie tylko skuteczne zarządzanie zespołem sprzedaży, ale również pełnienie roli kompetentnego menedżera współdecydującego o kierunkach rozwoju firmy.

W programie Studiów Podyplomowych szczególny nacisk położony jest na aspekty strategiczne, aspekty finansowe zarządzania sprzedażą, controlling, efektywność procesu sprzedaży, a także kompetencje w zakresie zarządzania zespołem – komunikacji menedżerskiej, motywowania i budowy zespołu, zarządzania zmianą i skutecznej komunikacji oraz negocjacji w sytuacjach trudnych, konfliktowych. Dodatkowe moduły dotyczą zagadnień obsługi klienta, kompetencji i technik sprzedaży oraz marketingowego wsparcia sprzedaży.

Wykładowcy to przede wszystkim doświadczeni eksperci praktycy, mający codzienny kontakt z żywą materią: strategiami sprzedażowymi, określeniami celów, budowaniem i prowadzeniem zespołu, analizami i wskaźnikami, marketingiem w sprzedaży. W ciągu 180 godzin podzielą się ze słuchaczami tym, co najcenniejsze: doświadczeniem i wiedzą. Oraz pasją do tego, co robią i motywacją, by robić to jeszcze lepiej. Wśród osób prowadzących zajęcia w ramach Studiów Podyplomowych „Zarządzanie Sprzedażą w Przedsiębiorstwie” są między innymi:

dr Marcin Pęksyk, CPVA, FAIA (Acad) – menedżer z bogatym doświadczeniem na poziomie zarządu w dużych spółkach, ekspert w zakresie finansów i controllingu, trener, konsultant, wykładowca akademicki, członek rad nadzorczych;

Anna Sperska – założyciel Lograd, doświadczony menedżer w obszarze sprzedaży, controllingu sprzedaży oraz zarządzania strategicznego;

Piotr Ławacz – psycholog biznesu, coach, menedżer z wieloletnim doświadczeniem z obszarze motywacji, komunikacji i sprzedaży;

Jacek Czarnowski – trener, coach, konsultant, współpracujący z globalną siecią Sandler Training, twórca konferencji Morfologia Sprzedaży,

Łukasz Kosuniak – ekspert w obszarze rozwiązań Marketing Automation oraz strategii marketingowych, założyciel portalu businessmarketer.pl, menedżer z szerokim doświadczeniem w marketingu.

Więcej szczegółów na temat Studiów na stronie: https://wsaib.pl/kandydaci/podyplomowe/zarzadzanie-sprzedaza-w-przedsiebiorstwie

Nabór na Studia Podyplomowe „Zarządzanie sprzedażą w przedsiębiorstwie” już trwa, zajęcia rozpoczną się w październiku 2018 roku i obejmą 180 godzin realizowanych przez dwa semestry, do czerwca 2019 roku.